úhel pohledu

achhh jako bych se slyšela …to nemůžu, to se nehodí, to je blbý :), milé dámy tohle je určeno zejména  (tedy ne pouze), Vám ! !

 

Chápu, dokonce více, než se mi  občas zdá vhodné pro mě samou 😀

ouvej, sebereflexe na vlastním blogu ?

 

Občas mi přijde email, sms, či jiná forma  psaného textu ( zajímavé, živý kontakt  je v oslabení), a text ve zkratce je … líbí se mi … ale já …. když …. nevím ….

Milé dámy  proč?  Dovolte mi  abych vás upozornila že jste krásné ! ANO JSTE !!!

A pokud mi  to dovolíte, ukážu vám to :), věřím že každá  žena je krásná ( bože zní to jako klišé vím…. ale myslím to opravdu jinak než politik 😀 ), každá žena má v sobě erotický půvab, smyslnost, nebo jak tomu chcete říkat – třebas sexappeal?  A má toho v sobě  mnohem, mnohem víc ! Umíme být  jako počasí, promněnlivé a přitom tak úchvatné !

Mou prací je, společně s mou kouzelnou a neobyčejně šikovnou vizážistkou , Vám pomoci probudit ve vás TO, záměrně píšu TO protože to nelze pojmenovat, každá jsme jiná a každá jedinečná !

Nebojte se ukázat  vaše přednosti !

 

Často slyším že … nejsem fotogenická, nemám pěkné … ( doplňte si sama ), mám tlusté nebo hubené…., nebo, na všech fotkách jsem jako … A  pokaždé odpovím PROČ? VŽDYŤ MÁŠ NÁDHERNÉ OČI, KŘIVKY, ……   vaše zrcadlo není kouzelné, ale ani není Váš nepřítel 🙂 . Můžeme Vám ukázat  Vás ! takovou jaká jste v očích ostatních, krásnou a hlavně jedinečnou.

Je to jen úhel pohledu  🙂

 

jak  to může dopadnout můžete vidět tu –   focení s Míšou která nemá přímo míry modelky 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *