svatební foto

Doporučuji v dostatečném předstihu informativní schůzku pro doladění detailů vašeho svatebního dne. Počet fotografií se může lišit podle podmínek, uvedené počty jsou pouze informativní.

balíček topaz – 4.900,-

zahrnuje fotografie obřadu, společné fotografie s rodiči a svatebčany, portrétní fotografie novomanželů
max. 2 hodiny přítomnosti fotografa
80 upravených foto + 20 foto tisk 13*18 cm

balíček safír – 8.900,-

zahrnuje fotografie obřadu , společné fotografie s rodiči a svatebčany, portrétní fotografie novomanželů, příjezd na hostinu a svatební zvyky ( házení kytice, krájení dortu, první tanec a pod.)
přítomnost fotografa cca 4-5 hodin
120 upravených foto + 30 foto tisk 13*18 cm

balíček rubín – 15.900,-

zahrnuje fotografování celého svatebního dne – příprava nevěsty ( líčení, kadeřník, oblékání), příjezd na svatební obřad, svatební obřad , společné fotografie s rodiči a svatebčany, portrétní fotografie novomanželů ( několik časových úseků během dne – např. po obřadu, po hostině, v podvečer při západu slunce a pod.), příjezd na hostinu a svatební zvyky ( házení kytice, krájení dortu, první tanec a pod. ), svatební hostina a veselice ( max. do 22 hodin večer).
přítomnost fotografa cca 10-12 hodin
 300 upravených foto + 50 foto tisk 13*18 cm

balíček briliant – 29.000,-

zahrnuje fotografování předsvatebního rande v civilu ( termín dle domluvy ) v rozsahu cca 1,5 hodiny

fotografování celého svatebního dne – příprava nevěsty ( líčení, kadeřník, oblékání), příjezd na svatební obřad, svatební obřad , společné fotografie s rodiči a svatebčany, portrétní fotografie novomanželů ( několik časových úseků během dne – např, po obřadu, po hostině, v podvečer při západu slunce a pod.), příjezd na hostinu a svatební zvyky ( házení kytice, krájení dortu, první tanec a pod. ), svatební hostina a veselice ( max do 22 hodin večer).

+ portrétní fotografování novomanželů v předem dohodnutém termínu ( například následující den ) v zajímavé lokaci v rozsahu cca 2 hodiny ( získáte dokonalou vzpomínku na váš svatební den odpočatí a plní elánu 🙂 ) ; případné doplatky za dopravu a jiné náklady na doplňkové focení nejsou v ceně balíčku a je třeba je dohodnout osobně.

celkový rozsah fotografování cca 16-20 hodin.

600 upravených foto+ tisk 75 foto 13*18 cm + fotoplátno nebo fotokniha dle výběru ( bližší info na osobní schůzce ).

 

v případě zájmu o druhého fotografa mě prosím kontaktuje kvůli možnosti v daném termínu

počet fotografií se může lišit podle podmínek, uvedené počty jsou pouze informativní. Všechny fotografie jsou profesionálně upravené a retušované, dostupné v barevné a kde je vhodné i BW variantě, v elektronické verzi ve vysokém rozlišení vhodném pro tisk. Termín odevzdání je obvykle do 8 týdnů od svatebního dne. Výběr snímků je v kompetenci fotografa, dbám na ucelenou kolekci.

NEUPRAVENÉ DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI

dopravné 11Kč/km, dopravné se po Brně neúčtuje. 

Nejste si jisti s výběrem kadeřníka, vizážistky či floristy ? Ráda vám doporučím osvědčené partnery.

Nevyhovuje vám žádný z balíčků? Kontaktujte mě pro individuální kalkulaci dle vašich požadavků.

(135 of 182)